W teorii, teoria i praktyka są tym samym. W praktyce, nie są.

~ Yogi Berra

W teorii, teoria i praktyka są tym samym. W praktyce, nie są.

~ Yogi Berra

F44 Red 恩師 (Onshi)

Piotr K. Sroczyński

F44 Red 恩師 (Onshi)

Niezależny myśliciel, wykładowca nowoczesnych technologii, software developmentu, biznesu i startupów. Praktyk, prężny przedsiębiorca, który z powodzeniem śmiałe pomysły weryfikuje i wprowadza w czyn. Jego misją jest kształtowanie młodych umysłów, zarażanie pasją i energią potrzebną do kreowania lepszej, ciekawszej rzeczywistości. Entuzjasta kosmosu. Odkrywca nowych lądów, szanujący historię, tradycje i kultury swoje oraz innych ludzi. Pasjonat sportów ekstremalnych, górskich wędrówek i sportów walki.

Dawid Raszka

Dawid Raszka

Klubowicz na drodze wszystkoogarniania, który swoją przygodę z programowaniem zaczął na Politechnice Śląskiej, gdzie narodziła się jego niechęć do C++. Obecnie programuje głównie w Javie, ciągle uczy się nowych rzeczy. Posiada też doświadczenia z platformą Android, a w wolnym czasie zajmuje się tworzeniem gier. Pasjonat, który chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi przez warsztaty i prezentacje. Posiadacz skromnego bernardyna, który waży prawie tyle, co właściciel. Jego ukrytym talentem są zdolności kulinarne, których nie raz zakosztowali klubowicze F44 Red.

Adam Polok

Adam Polok

Programista, designer otwarty na nowe technologie. Były członek i współtwórca contentu społeczności GameBanana oraz ModDB. Zajmuje się tworzeniem prostych gier w środowisku Unity 3D oraz pracą we frameworku .NET przy wykorzystaniu m.in. C#, PowerShella i technik przetwarzania bitowego, w tym grafiki rastrowej i wektorowej. Obecnie pracuje na SDK systemu Android, tworząc aplikacje mobilne. W wolnym czasie dużo wędruje i próbuje amatorsko grać w piłkę nożną. Planuje zgłębić tajniki Javy, JS, Spring, JEE, AWS. F44 Red umożliwia mu współpracę z pozostałymi członkami grupy.

Daniel Dutkiewicz

Daniel Dutkiewicz

Pasjonat tworzenia gier komputerowych w środowisku Unity. Obecnie pracuje na platformie Android Studio tworząc autorskie aplikacje mobilne. Wielki i zagorzały fan trylogii Wiedźmin oraz Mass Effect. F44 Red pozwala mu wymieniać się wiedzą i doświadczeniami.

Tomasz Honkisz

Tomasz Honkisz

Programista, entuzjasta gier komputerowych i wyspecjalizowany konsument tytoniu. Wyznaje zasadę Deus vult. Zajmuje się głównie C#, Javą oraz tworzeniem gier komputerowych przy pomocy Unity 3D.  W wolnej chwili recenzuje produkcje z działu Game Dev, kształci swoje umiejętności w zakresie grafiki komputerowej, języka skryptowego PowerShell i planuje zapoznanie się z sieciami neuronowymi.

Edyta Legierska

Edyta Legierska

Graficzka, artystka, optymistka, doświadczona twórczyni grafiki 2D, rastrowej i wektorowej, logotypów oraz typografii. Wolne chwile wypełnia m.in. malowaniem portretów, kreowaniem karykatur oraz śpiewem. W przyszłości planuje zająć się dogłębnie techniką Pixel Art, projektowaniem i tworzeniem grafiki 3D oraz ogólnie pojętą fotografią.

Piotr Niemczuk

Piotr Niemczuk

Człowiek zafascynowany sztuką stworzenia, pasjonat programowania i budowania. Głównie programista Java, jednak zabłądzić gdzie indziej potrafi nie rzadko, za elektroniką cały czas spogląda. Ze stresem radzący sobie z uśmiechem.  Czołowy fan Heroes of Might and Magic 3 w F44 Red.

Migatte no gokui – cel życiowy.

Dawid Mohr

Dawid Mohr

Miłośnik dobrej herbaty, gier planszowych, dobrej książki, oraz spontanicznych wypadów w góry. Ponadto student informatyki na Akademi WSB. Członek koła F44 red. Zawodowo programista JavaScript. Lubi poczucie wyzwania, oraz wszystko co wymaga kreatywności. Jego mottem Developing to jest biznes.

Michał Drab

Michał Drab

Aktywny klubowicz F44 Red. Interesuje się programowaniem oraz hardwarem. Lubi poznawać nowe technologie. W wolnym czasie uczy się gry na skrzypcach i pianinie. F44 Red daje możliwość poznania wielu ciekawych osób oraz nabycia dodatkowej wiedzy i umiejętności.

Jakub Mazur

Jakub Mazur

Student informatyki Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Jego zainteresowania skupiają się głównie na komputerach. Interesuje się zagadnieniami związanymi z programowaniem jak i ciekawostkami ze świata hardware. Na codzień pracuje jako programista w firmie, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla innych placówek i instytucji państwowych. Od listopada 2017 roku członek F44 Red. Dzięki grupie mam przyjemność zdobywać wiedzę od bardziej doświadczonych programistów.

Dominik Wodecki

Dominik Wodecki

Wszechstronnie zawzięty leniwiec zajmujący się głównie programowaniem, osoba o bardzo ciętym poczuciu humoru. W jego pracy przeważa C# oraz Java. Czasami posługuje się także systemem budowania oprogramowania zwanym Pascal. Amator gotowania, planuje podjęcie pracy związanej z developingiem oraz rozwinięcie cech, które określa jako 90(bark)x60(biceps)x90(łokieć). W wolnej chwili aktywny członek Bractwa Rycerskiego Zamku Będzin. Miętus – nie wie czemu i po co tu jest, ale już wyczuł dobrą zabawę.

Patryk Siewniak

Patryk Siewniak

Interesuje się wszystkim co związane z programowaniem, śledząc przy okazji rozwój branży IT. Nie są mu obce wzorce projektowe oraz inne dobre praktyki wytwarzania kodu. SOLIDnie przykłada się do każdego podjętego zadania. Najlepiej czuje się pisząc w Javie ale nie boi się podejmować wyzwań próbując nowych technologii. W wolnym czasie zajmuje się pisaniem stron WWW w PHP i chodzi na koncerty metalowe.

Patroni i patrnerzy