F44 Red na XVII Interdyscyplinarnej Konferencji Kół Naukowych WSEPINM w Kielcach

28 maja 2018 roku F44 Red aktywnie uczestniczyło w XVII Konferencji Kół Naukowych zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Konferencja Naukowa, której celem była wymiana poglądów, prezentacja doświadczeń oraz szerzenie wiedzy, miała charakter interdyscyplinarny, dzięki czemu mogliśmy zaprezentować prace zgodne z profilem naszego Koła Naukowego i Klubu F44 Red.

Pośród dyscyplin znalazły się prawo, lingwistyka, nauki społeczne, bezpieczeństwo narodowe, biznes i oczywiście reprezentowane przez F44 Red IT.

Wśród prelegentów i uczestników znaleźli się reprezentanci środowisk akademickich, przedstawiciele administracji publicznej i biznesu.

F44 Red reprezentowane było w licznym 8-osobowym składzie, w tym siedmiu prelegentów:

恩師Onshi F44 Red – działalność naukowa, edukacyjna i społeczna naszego Koła Naukowego i Klubu

W obszarze zagrożeń bezpieczeństwa użytkowników sieci komputerowych: szyfrowanie, enkrypcja, kryptografia, socjotechniki stosowane przez cyberprzestępców, SQL Injection, DoS i pokrewne ataki, bezpieczeństwo haseł dostępu.

W zakresie wzorców, technik i dobrych praktyk tworzenia oprogramowania: uniwersalne wzorce projektowe oraz automatyzacja budowania, wzorce projektowe.

Oprawę graficzną każdej prezentacji (a także dokumentację fotograficzną wystąpień podczas konferencji) przygotowała nasza uzdolniona graficzka, zaś opiekę merytoryczną i organizacyjną nad całością sprawował 恩師 (Onshi).

Organizatorom pragniemy podziękować za zaproszenie i organizację konferencji. Wszystkim prelegentom gratulujemy inspirujących i profesjonalnych wystąpień a audytorium dziękujemy za ciepłe przyjęcie F44 Red.

Do zobaczenia na przyszłych konferencjach!
F44 Red