The Very Wild West

Już wkrótce...

Specjalna, jubileuszowa edycja 30 – godzinnego hackathonu, organizowana przez F44 Red. Wszystko w atmosferze zdrowej rywalizacji, okraszone świetną zabawą w klimacie dzikiego zachodu! Pamiętaj, wymagane jest UKOŃCZONE 16 LAT!

Komunikat

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszej społeczności a przede wszystkim uczestników zbliżającego się Game Jamu F44 Red Game Jam Special The Very Wild West informujemy, iż powstała decyzja o przesunięciu organizacji wielu imprez, w tym naszego Game Jamu na czas bliżej nieokreślony – zależny od rozwoju sytuacji w Polsce i na świecie.

Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie w organizację naszego flagowego wydarzenia. Mamy nadzieję, że The Very Wild West wróci do nas w nieodległej przyszłości, znów z tymi samymi organizatorami, uczestnikami i prelegentami.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy,
F44 Red Team.

Wymiana wiedzy

Nasz cel to przede wszystkim wymiana wiedzy między uczestnikami eventu.

Świetna atmosfera

Każdy może popuścić wodzę fantazji i zaprezentować światu swoją własną wizję gier.

Cosplay

Stroje tematyczne i rekwizyty są zawsze mile widziane. Nie potrzeba wiele, aby było wiele.

Patronat

Plan Wydarzenia

Konferencja GameDev

Przed samym Game Jamem zapraszamy na otwartą konferencję F44 Red Gamedev Conf. Nie jest ona obowiązkową częścią wydarzenia. Więcej szczegółów na temat konferencji na portalu wydarzenia Eventbrite.

Tworzenie zespołów

Każdy indywidualnie rejestruje się poprzez Eventbrite. Drużyny mogą składać się maksymalnie z 6 osób. Każdy zespół wybiera lidera, który pod koniec jamowania opublikuje projekt we wskazanej lokacji.

Hackathon

Po utworzeniu drużyn, wymyśleniu unikalnej nazwy oraz wyborze lidera zespołu, szczegóły dot. teamu należy zgłosić organizatorom. Można to uczynić na naszym kanale Discord lub bezpośrednio. Zaraz po tym rozpoczyna się jamowanie. Tematyka to bardzo dziki zachód. Należy pamiętać, aby tworzona gra była zgodna z wcześniej akceptowanym regulaminem.

Podsumowanie

Na 2h przed właściwym zakończeniem drużyny mają 30 minut na wysłanie projektu we wskazane miejsce. Jeżeli gra wymaga specjalnych DLLi, należy je dołączyć do pliku wykonywalnego. Każdy team ma 5 minut na prezentację swojej produkcji. Później już tylko głosowanie.

Jak? Gdzie? Kiedy?

Poniżej znajduje się zestawienie podstawowych informacji odnośnie Jamu.

Jak?

Rejestracja na konferencję, konfa

Rejestracja, wybór teamów

Ogłoszenie tematyki

Jamowanie

Upload, prezentacja i głosowanie

Gdzie?

Akademia WSB

Dąbrowa Górnicza

ul. Zygmunta Cieplaka 1C

41-300 Polska

Audytorium D

Kiedy?

Ogólny czas trwania wkrótce...

Rejestracja (hackathon) wkrótce...

Teamy wkrótce...

Upload i głosowanie wkrótce...

Rozdanie nagród i zakończenie

*A’propo higieny – prysznice i toalety dostępne są zaraz obok Audytorium D.