F44 Red Innowatorem roku 2018

Kapituła konkursu cyklicznie organizowanego przez Akademię WSB przyznała nagrody Innowator 2018. Wśród laureatów znaleźliśmy się również my – F44 Red.

Nie pierwszy już raz przekonujemy się, że nasza wspólna praca daje spektakularne efekty. Tak też było i tym razem. Podczas gali odbywającej się w ramach IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Innowacje i przedsiębiorczość. Teoria i praktyka”, zorganizowanej przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej, otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Innowacje społeczne”. Wszakże naszym celem jest nie tylko tworzenie innowacyjnych produktów, ale również zarażanie innych pasją do programowania, kreowania świata gier komputerowych, coo z powodzeniem udaje nam się realizować.

Nagrodę z rąk prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko – Pikiewicz odebrał nasz opiekun (恩師 (Onshi) Piotr K.  Sroczyński.

Znalezienie się wśród tak wspaniałego grona nagrodzonych, bo wyróżnienia otrzymali również m.in.: Grupa Azoty, Rosomak S.A., Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia, czy S.C. Beauty Medical, z całą pewnością możemy zaliczyć do naszych wielkich sukcesów.

Niech będzie to inspiracja do dalszych działań, bowiem naszym celem jest śmiało dążyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek. 🙂

F44 Red