F44 Red Mistrz Czasu: The Honor Code June Edition

Intensywny trening służy bardziej wyrabianiu stanowczości ducha i pokonywaniu własnych słabości. Człowiek (…) posiada nie ograniczoną zdolność rozwoju i samodoskonalenia” – 大山倍達 Ōyama Masutatsu. Zachęceni rezultatami pierwszego wyzwania z cyklu Mistrz Czasu podnieśliśmy poprzeczkę. Czas na Kod Honorowy.

Twórca stylu Karate Kyokushin, jeden z największych i najbardziej zasłużonych popularyzatorów tej sztuki walki powiedział:

„Intensywny trening służy bardziej wyrabianiu stanowczości ducha i pokonywaniu własnych słabości niż rozwijaniu silnego data. Z jednej strony, człowiek jest w stanie doprowadzić siebie do całkowitego zniszczenia, z drugiej jednak – posiada nie ograniczoną zdolność rozwoju i samodoskonalenia. Sukces zależy od wyznaczenia celu i wytrwałego dążenia do jego osiągnięcia.”

Zachęceni rezultatami pierwszego wyzwania z cyklu Mistrz Czasu podnieśliśmy poprzeczkę ogłaszając nowe, jeszcze większe wyzwanie. Podążając w ślad słów Mistrza Oyamy nie poprzestajemy na zdobytych już szczytach ale kierujemy się ku nowym, doskonalszym. Choć każde z nas jest inne, wiemy jak ważna jest współpraca, jak dużą siłę stanowi team. Indywidualnie można osiągnąć wiele (przy pewnej dozie wytrwałości ? ), siłą, jaką stanowi zgrany zespół można przenosić góry. Na razie postanowiliśmy góry jedynie zdobywać ?. Nic tak nie hartuje i nie integruje, jak wspólnie podjęty wysiłek.

F44 Red oficjalnie ogłosił wyzwanie dla swoich członków.
W pierwszym wyzwaniu udział wzięło 9 osób. Tym razem jest nas więcej – 16 🙂

Cel: jeszcze większa aktywizacja sportowego ducha walki i samodoskonalenia klubowiczów, w tym indywidualnie minimum 15 godzin aktywności fizycznej i co najmniej 150 godzin razem.

Nagroda: Ogrom satysfakcji, czas spędzony wśród przyjaciół w pięknych okolicznościach przyrody. Satysfakcja z kolejnych, doskonalszych osiągnięć i pokonywania własnych słabości?.

Termin realizacji zadania: od 3 do 30 czerwca.  Chętni wciąż mogą dołączyć. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz pościgać się z F44 Red.