F44 Red Science Club on OKI WZI 2021
F44 Red Science Club na Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej „WSPÓŁCZESNE ZASTOSOWANIA INFORMATYKI 2022”

Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna pt. Współczesne Zastosowania Informatyki zorganizowana przez Koło Naukowe Studentów Informatyków Genbit, działające przy Instytucie Informatyki Wydziału Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, odbyła się w trybie online, 16 maja 2021 roku.  

Fenomenalna konferencja interdyscyplinara, prelegenci z całej Polski i nie tylko. Doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów, studentów i pasjonatów nauk technicznych, przyrodniczych, ekonomicznych i społecznych. 

F44 Red na konferencji 

„Studiowanie to uczenie się przez odkrywanie”. Cytat ten, zaczerpnięty z wykładu otwierającego konferencję, prowadzonego przez naszego mentora i opiekuna – Piotra Sroczyńskiego dobrze oddawał atmosferę całego konferencji i wygłaszanych tam referatów naukowych.

Wśród Prelegentów znalazło się bardzo dużo członków F44 Red Science Club: 

Piotr K. Sroczyński z wykładem otwierającym konferencję, pt. PBL i złoty standard: akademicki akcelerator umysłów, wynalazców i przedsiębiorców.  

Krzysztof Sroczyński, Amanda Dudka i Maksymilian Sroczyński – nasi najmłodsi, bardzo zdolni, kolejny raz w roli prelegentów. F44 Red HaloEdge: DYI Autonomous Car Racing: Phase 1. Doświadczenia młodych uczestników fazy 1 projektu. Jak zbudować autonomiczny pojazd, zbudować odpowiedni tor i zorganizować wyścigi takich pojazdów. Aspekty sztucznej inteligencji i wiele innych zagadnień. 

Kacper Bąk – Inżynieria oprogramowania: jak to jest?

Brait Podhornyi – Czy programista to na pewno zawód przyszłości?  

Wiktor Kukulski – Potencjał danych Internetu rzeczy.  


Organizatorom pragniemy serdecznie podziękować za kolejne zaproszenie i organizację konferencji. Wszystkim prelegentom gratulujemy inspirujących i profesjonalnych wystąpień, a audytorium dziękujemy za ciepłe przyjęcie F44 Red Science Club. 

Tu znajdziecie oficjalną stronę Konferencji: https://wzi.uph.edu.pl/


Do zobaczenia na przyszłych konferencjach! 

Chcecie obejrzeć nasze wystąpienia? Zapraszamy tu:

 

Link: OKI WZI 2022: Rozpoczęcie, Panel Ekspercki, Technologie Informatyczne, Inne zastosowania informatyki (YouTube)

W galerii poniżej znajdziecie także zdjęcia z prac nad pojazdem i torem w ramach projektu HaloEdge. Więcej o projekcie wkrótce w Strefie 44.