F44 Red i Halo Edge w #climateconnect

Halo Edge. Włącz myślenie.

Modne hasła nie muszą budzić kontrowersji i prowadzić do sporów wokół pustych idei. Uczestnicy wydarzenia nie zaślepieni pustymi hasłami udowodnili, że potrafią szukać realnych, nie oderwanych od rzeczywistości i osiągalnych lokalnie rozwiązań, dzięki którym wszystkim może żyć się lepiej.

F44 Red i team Halo Edge poszukuje i promuje rozwiązania cyfrowego świata, łącząc nowoczesne technologie, naukę, rywalizację i świetną zabawę.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość przedstawienia teamu i projektu wyświgów autonomicznych pojazdów elektrycznych Halo Edge podczas wydarzenia w Fabryce Pełnej Życia. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć to wydarzenie. Mamy nadzieję, że Halo Edge przyciągnie wielu entuzjastów i przyczyni się do promowania technologii przyszłości w formie przystępnej dla możliwie najszerszej społeczności.

’Climate Day- Students for Climate Connect’ zostało zrealizowane przez Akademia WSB na zlecenie Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. Pomocy Humanitarnej i Ochrony Ludności w ramach kampanii #climateconnect.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 120 młodych ludzi z 9 szkół średnich województwa śląskiego, organizacji młodzieżowych, studentów z 3 śląskich uczelni i organizacji pozarządowych.

 

Odtwórz wideo