F44 Red na 11 pozycji w międzynarodowym konkursie amerykańskiej organizacji City Internships.

Jedyni reprezentanci Polski, 11 pozycja wśród około 30 zakwalifikowanych wpisów, 2 pośród 4 organizacji o profilu technicznym. Takim wynikiem zakończył się dla nas organizowany corocznie przez City Internships konkurs skierowany do organizacji studenckich.

Wszystko działo się w dniach od 4 do 23 kwietnia. Organizacje, które zakwalifikowały się do konkursu, wykazywały za pomocą social media, poprzez odpowiedną strategię marketingową, poziom wpływu na społeczność uczelnianą i lokalną.

Kapituła konkursu bacznie przyglądała się przygotowaniom i po pozytywnym przejściu przez nas procesu kwalifikacji rozpoczęliśmy działania.

A było o co walczyć, nagrody przewidziane dla zwycięzców były bardzo atrakcyjne – dla organizacji studenckiej środki w wysokości 1 500 USD oraz dwa stypendia w programie Global Explorer, każdy o wartości 4 650 USD w Londynie, Nowym Jorku lub Los Angeles.

Warto nadmienić, że City Internships to organizacja powstała w 2011 roku w Los Angeles, o zasięgu ogólnoświatowym, świadcząca usługi edukacyjne, w formie kursów, szkoleń i programów skierowanych do studentów i absolwentów uczelni wyższych w celu wsparcia ich na rynku pracy.

Był to pierwszy taki konkurs o zasięgu międzynarodowym, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Już sam fakt pomyślnego przejścia kwalifikacji dał nam dużo satysfakcji. Kolejny etap okazał się bardzo ciekawy i przyjemny dla klubu, bowiem mieliśmy okazję przekonać się, że mamy wokół nas wielu przyjaciół a F44 Red swoimi działaniami dociera do ogromnej liczby osób.

Wszystkim, którzy nas wsparli bardzo dziękujemy. Gratulujemy również zwycięzcom konkursu i pozdrawiamy inne organizacje, z którymi mieliśmy przyjemność poznać się w trakcie konkursu.

F44 Red