F44 Red Workshops: Spring framework #2 zakończone

W czwartek, 7 czerwca o godzinie 17.00 w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbyły się kolejne otwarte warsztaty Spring Framework organizowane przez F44 Red. Z uwagi na uczestników anglojęzycznych warsztaty prowadzone były w języku angielskim.

Warsztaty są bezpłatne dla wszytkich chętnych uczestników. Spotkanie #2 to kontynuacja pierwszych warsztatów zakończonych utworzeniem początkowego modelu aplikacji Spring Boot.

W planie warsztatów m.in:

  • rozszerzenia domeny, modelowanie Entities
  • tworzenie podstawowych repozytoriów CRUD
  • operacje CRUD na danych aplikacji
  • podstawowe kontrolery Spring
  • proste szablony widoku dla Thymeleaf

Minimalne wymagania sprzętowe komputer z zainstalowanym JDK8 i IntelliJ IDEA Ultimate (może być wersja testowa). Wymagana wiedza i umiejętności: podstawowe umiejętności programowania w językach obiektowych (preferowana Java).

Spotkaliśm się w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej w sali 202 w godzinach 17.00-20.00.


Aktualizacja 08 czerwca

W warsztatach wzięło udział kilkanaście studentów kierunków informatycznych, w tym studenci z Dąbrowy Górniczej i Cieszyna, studiów w języku polskim oraz studiów międzynarodowych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i stworzenie tak sympatycznego klimatu, w którym udało się nam stworzyć podwaliny pierwszej aplikacji webowej w Spring!

For english speakers: Thanks for coming guys!

Dla uczestników jak również nieobecnych link do wytworzonej aplikacji na github: https://github.com/blueeagleapps/mymuslibrapp

Warsztat jest kolejnym z serii i nie ostatnim. Śledźcie uważnie nasz serwis lub fanpage na tw/fb/insta – będą kolejne spotkania (#3)

F44 Red