F44 Red Mistrz Czasu: Babia Góra Edition Zakończone (aktualizacja)

„Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą, która pozwala odnajdywać urok młodości”

Jesteśmy grupą nie znoszącą stagnacji. Wciąż poszukujemy nowych wyzwań. Uczymy się, by wzrastać. Nasz rozwój wiąże się nieodłącznie z ciągłą pracą nad sobą, pokonywaniem własnych barier. I choć każde z nas jest inne, wiemy jak ważna jest współpraca, jak dużą siłę stanowi grupa zgranych ludzi. Indywidualnie można osiągnąć wiele (przy pewnej dozie wytrwałości ? ), siłą, jaką stanowi zgrany zespół można przenosić góry. Na razie postanowiliśmy góry jedynie zdobywać ?. Nic tak nie hartuje i nie integruje, jak wspólnie podjęty wysiłek.

Zatem F44 Red ogłasza wyzwanie dla swoich członków.

Cel: aktywizacja sportowego ducha walki i samodoskonalenia klubowiczów, w tym indywidualnie minimum 10 godzin aktywności fizycznej i 120 godzin grupowo.

Nagroda: Ogrom satysfakcji, czas spędzony wśród przyjaciół w pięknych okolicznościach przyrody. Ponadto: indywidualnie – koszulka klubowa, drużynowo – wejście na Babią Górę przez Perć Akademików i wspólne zdjęcie w nowych koszulkach ?.

Termin realizacji zadania: od 10 do 31 maja.

Zatem drużyno do boju! „Nie narzekaj, że masz pod górę, gdy zmierzasz na szczyt.”

Trzymamy kciuki za wszystkich walczących.


1-06-2018: Aktualizacja: Wyzwanie Zakończone, Cel OSIĄGNIĘTY!

Zakończyliśmy sportowe wyzwanie F44 Red Mistrz Czasu: Babia Góra Edition. Wszyscy uczestnicy a zarazem członkowie klubu zrealizowali założone cele!

Z końcem miesiąca maja zakończyło się nasze wyzwanie sportowe. Koszulki klubowe już czekają na naszych uczestników. W niedługim czasie spodziewajcie się relacji z wyprawy F44 Red na Babią Górę.

Osiągęliśmy wszystkie cele: każdy z uczestników wypracował co najmniej 10 aktywnych godzin a cały team ponad 120 godzin.

W międzyczasie, w ramach wyzwania F44 Red Mistrz Czasu, członkowie naszego klubu zorganizowali wspólną wyprawę na szlaki beskidzkie. 19 maja 2018 roku zameldowaliśmy się w ustalonym czasie i miejscu, by zrealizować ambitny plan pokonania sporej pętli górskiej. Udało nam się przejść 18,5 km. Atmosfera wśród uczestników wędrówki była bardzo przyjemna, nie brakowało zabawnych momentów, ale i chwil refleksji, bowiem okoliczności przyrody sprzyjały i temu.

Dzień spędzonego w tak aktywny sfinalizowaliśmy klimatycznym grillem (dziękujemy rodzicom jednego z uczestników za tak gościnne przyjęcie). Było to niezwykle przyjemne ukoronowanie naszych dokonań. Na miejscu każde z nas miało możliwość odpocząć po trudach udanego dnia, zrelaksować się i przede wszystkim posilić przepysznym jedzeniem.

Słowami Henryego Forda – „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”  – na sukces składa się ciągła wytrwała praca (Onshi), dlatego w czerwcu rozpoczynamy kolejne wyzwanie, o którym będziemy na bieżąco Was informować.

F44 Red