F44 Red Mistrz Czasu: Summer Time July

Intensywny trening służy bardziej wyrabianiu stanowczości ducha i pokonywaniu własnych słabości. Człowiek (…) posiada nieograniczoną zdolność rozwoju i samodoskonalenia” – 大山倍達 Ōyama Masutatsu. Zachęceni rezultatami pierwszego wyzwania z cyklu Mistrz Czasu podnieśliśmy poprzeczkę, wakacyjnie.

Twórca stylu Karate Kyokushin, jeden z największych i najbardziej zasłużonych popularyzatorów tej sztuki walki powiedział:

„Intensywny trening służy bardziej wyrabianiu stanowczości ducha i pokonywaniu własnych słabości niż rozwijaniu silnego data. Z jednej strony, człowiek jest w stanie doprowadzić siebie do całkowitego zniszczenia, z drugiej jednak – posiada nieograniczoną zdolność rozwoju i samodoskonalenia. Sukces zależy od wyznaczenia celu i wytrwałego dążenia do jego osiągnięcia.”

Czas wytężonej pracy umysłowej (prawie) za nami. Sesja zbliża się ku końcowi, czas na aktywny wypoczynek w ruchu. Rozpoczynamy wyzwanie F44 Red Mistrz Czasu: Summer Time July.

W tym wyzwaniu możecie zdobyć ekskluzywne Odznaczenia :

  • Pamiętacie Sida, małego, niezbyt ruchliwego leniwca? “Zostawili mnie! Co rok ta sama heca! Dlaczego nikt mnie nie kocha? Nikogo już nie obchodzi dola Sida leniwca! Dobra, jak nie to idę sam .” (lub “A co to? Szysunia! Ja nie mogę, niebo w gębie! Mmm… Pycha…! Normalnie… delicje!”). Takie odznaczenie przewidziane jest dla najmniej ruchliwych 🙂 (poniżej 5 godzin)
  • “Ja wcale nie jestem tłusty! To tylko futro! To dlatego jestem taki… puszysty.” – oczywiście Maniek, jeden z ostatnich mamutów na ziemi 🙂 – takie zacne odznaczenie czeka na tych ruszających się od 5 do 10 godzin w miesiącu.
  • Dla wojowników z czasem treningu 10 – 15 godzin przygotowaliśmy odznaczenie szalonego Wiewióra z obsesją na punkcie żołędzia 🙂 Ktoś chętny?
  • Dla tych, którzy biegają aż się kurzy, przewidziano kategorię Strusia Pędziwiatra (15 – 25 godzin szaleństwa),
  • Powyżej 25 godzin treningu, to już mała demolka. Czy któreś z Was ma w sobie szaleństwo – Diabła Tasmańskiego?
  • Ostatnia kategoria. Zupełny szał! Dla najbardziej wytrwałych, z obsesją na punkcie sportu – tytuł Huragańskiego Krejzola sportowego 🙂 (więcej niż 40 godzin).

Cel drużynowy: pokonać wynik z czerwca!

Więcej niż: 218,4 h / 13104 min. / 9,10 dni do końca miesiąca.

Nagroda: Satysfakcja z kolejnych, doskonalszych osiągnięć i pokonywania własnych słabości :).

Termin realizacji zadania: od 1 do 31 lipca.  

Zainteresowani? Macie ochotę pościgać się z F44 Red i pokazać nam na co Was stać? Skontaktuj się niezwłocznie!

F44 Red