Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019. Wyróżnienia dla członków F44 Red

QUOD FELIX, BONUM, FAUSTUM, FORTUNATUMQUE SIT

Łacińską sentencją oznaczającą życzenia dobrego i szczęśliwego roku akademickiego oraz trzykrotnym uderzenie berła Jej Magnificencja Rektor Akademii WSB prof. nadzw. dr  Zdzisława Dacko – Pikiewicz otworzyła nowy rok akademicki 2018/2019.

Uroczystość, którą zaszczycili niezwykli goście ze świata nauki, polityki i gospodarki miała charakter niezwykle podniosły, bowiem tegoroczna inauguracja Akademii WSB rozpoczyna obchody 10-lecie istnienia Cieszyńskiego Wydziału. Inspirujący wykład inauguracyjny pt.: “Modele finansowania technologii i innowacji na świecie” wygłosił Marek Zuber.

Na uroczystości nie mogło zabraknąć F44 Red. Wspólnie z innymi studentami w Teatrze im. Adama Mickiewicza celebrowaliśmy rozpoczęcie kolejnego już roku działalności. Zgodnie z panującą tradycją JM prof. Nadzw. Dr Zdzisława Dacko – Pikiewicz wręczała m.in. wyróżnienia, stypendia i odznaczenia Pracownikom, Studentom i Absolwentom uczelni.

Wśród wyróżnionych studentów znaleźli się aż trzej członkowie F44 Red:
Dawid Mohr, Adam Polok i Daniel Dutkiewicz.
Serdecznie gratulujemy chłopaki!

To już 13 wyróżnień członków F44 Red i studentów Akademii WSB w tym roku kalendarzowym.
Dziękujemy Akademio!

Warto dodać, że dla nas to kolejny rok nowych możliwości, wyzwań i radości. Jako, że kreatywności i inwencji nam nie brakuje przygotowujemy się bardzo mocno do wielu działań. Już teraz zapraszamy na nowy Game Jam. Będzie tematycznie i bardzo bardzo klimatycznie … Wiedźmini, Rycerze i Smoki. Stawajcie do potyczki – już 10 listopada w AWSB w Dąbrowie Górniczej (szczegóły już wkrótce).

To nie koniec listopadowych niespodzianek… zegar tyka i odlicza… co? Będziecie mieli okazję przekonać się już wkrótce. Zapraszamy oczywiście do śledzenia naszej strony i fanpage’y na portalach społecznościowych. Będziemy na bieżąco zapowiadać kolejne wydarzenia i relacjonować ich przebiegi.

Do walki entuzjaści odkrywania!

F44 Red