Redsi w Infomex. Niezwykłe Data Center.

Drużyna F44 Red niestrudzenie odkrywa nowe lądy. Początkiem marca zawitała do głównej siedziby firmy Infomex w Żywcu, która od 25 lat dostarcza swoim klientom dedykowane oprogramowanie oraz zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne z dziedziny Data Center, infrastruktury IT oraz telekomunikacji i teletechniki.

W czasie wizyty odwiedziliśmy Data Center Infomex – jedno z najbezpieczniejszych centrów danych w Polsce. Zostało zaprojektowane z myślą o klientach, których polityka bezpieczeństwa obliguje do fizycznej izolacji systemów od otoczenia.

Jak mieliśmy okazję się przekonać, Infomex to firma, która dba również o budowanie długofalowych i perspektywicznych relacji ze swoimi klientami. Na szczególną uwagę zasługuje polityka firmy, w której przykłada się ogromną wagę do optymalizowania kosztów klientów korzystających np. z pierwszej w Polsce, elastycznej platformy chmurowej Virtual Data Center, którą poznaliśmy dzięki jednemu z gospodarzy naszego spotkania – Marcinowi Szczotce, Sales Managerowi odpowiedzialnemu w Infomex za sprzedaż usług Data Center. W sposób niezwykle ciekawy wprowadził nas w meandry tego innowacyjnego rozwiązania.

W klimatycznym otoczeniu serwerów, odbyliśmy również fascynującą, długą i inspirującą rozmowę z Damianem Jagoszem, Dyrektorem Działu Rozwoju Infomex, który okazał się być niezwykłym, bardzo konkretnym, inżynierem „magikiem”. To właśnie z nim zwiedziliśmy żywieckie Data Center.

Naszą wizytę w Infomex podsumować możemy tylko w jeden sposób – to firma nowoczesna technologicznie, dojrzała biznesowo, w której spotkać można fantastycznych, kompetentnych ludzi. Ogromnie dziękujemy za niesamowite spotkanie. Redsi z całą pewnością z wielkim zainteresowaniem będą obserwować kolejne ich działania i kibicować w drodze do sukcesu. Dziękujemy Panu Marcinowi, Panu Damianowi i oczywiście Pani Marcie Kobus, bez której z pewnością spotkanie nie doszłoby do skutku.